A Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége Pénzügyi csoportja bővülő csapatába felvételt hirdet könyvelő munkakörbe.

A klasszikus könyvelői feladatok ellátására olyan személy, leendő munkatárs jelentkezését várjuk, aki a számok mögött látja az embereket és a számunkra fontos ügyeket is. Jelentkezzen, ha nem jelent gondot a határidők betartása, ha a precizitás és pontosság nemcsak bevett szófordulatokat jelentenek Önnek, hanem a könyvelői attitűd lényegét, és ha tudásával szívesen hozzájárulna egy érdekvédelmi szervezet kiegyensúlyozott működéséhez.

Feladatok:

– teljes körű könyvelési feladatok ellátása

– bérszámfejtés

– kimenő számlák kiállítása

– pénzügyi kimutatások, jelentések készítésében való közreműködés

Elvárások:

– középfokú gazdasági/pénzügy-számviteli végzettség

– betanulás után önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

– mérlegképes könyvelői képesítés

– legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat

– Ten-soft program ismerete

– megváltozott munkaképesség

– jogosítvány

Amit kínálunk:

– kellemes munkakörnyezet

– könnyű megközelíthetőség

– támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

– teljes munkaidő

– határozatlan idejű, kezdés: 2021. április

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Jelentkezni lehet szakmai önéletrajz küldésével és bruttó fizetési igény megjelölésével az info@mvgyosz.hu e-mail címen.